Moda Treni'-' 35 yaŞ üstü kadınlar.. . '-'

Uncategorized — 11 November 2011 00:16


35 yaşını aşmış hiçbir kadınvirgul 35 yaŞ üstü kadınlar.. . adamı gece yarısı uyandırıp “Sen ne düşünüyorsun?” “Sen ne demek istedin öyle?” soruları sormaz.

35 yaşını aşmış kadınvirgul 35 yaŞ üstü kadınlar.. . erkeğin ne düşündüğünü umursamaz.

35 yaşını aşmış kadının çantasında her zaman bir doğum kontrol hapı veya benzeri bir şeyler vardır. 30 yaş altı bu tür tedbirleri sizden bekler.

30 yaş altı hatunlar masraf çıkarır. Yemeğe götürmekvirgul 35 yaŞ üstü kadınlar.. . akşamları “in” mekanlara gitmek gerekebilir. Oysa 35 yaş üstü hatunlarla gecenin sihirli cümlesi bir nefeste söylenir: “Bitki çayı içer misin?” Kadın yaşlandıkça bünyesindeki libido enzimleri artar. Erkek yaşlandıkça bünyesindeki libido enzimleri azalır. Bu yüzden genç kızların yaşlı erkeklerle yaşlı hanımların da genç erkeklerle beraber olması doğa dengeleri gereğidir.

40 yaş üstü bir hatunvirgul 35 yaŞ üstü kadınlar.. . gün boyuvirgul 35 yaŞ üstü kadınlar.. . dudaklarında kıpkırmızı bir boyayla dolaşabilir. Daha aşağı yaşlardavirgul 35 yaŞ üstü kadınlar.. . çilek reçeli kavanozunu kafaya dikmiş sonra da aynaya bakmamış olduğundan şüphe edilir.

35 yaş üzeri hatunlar size bağlanmazlar. Zaten hayatlarında biri vardir. Başka bir “duygusal”virgul 35 yaŞ üstü kadınlar.. . “miç miç”virgul 35 yaŞ üstü kadınlar.. . “Bağlandım sana hayatın türbülanslarında” ilişki yaşamak istemezler.

35 yaş üstü kadınlar çok daha açık sözlüdür. Erkek “eşeklik ettiğinde” “eşeklik etme” uyarısını hemen yaparlar. Daha genç olanlar bir sey demezvirgul 35 yaŞ üstü kadınlar.. . sizi terkeder.

35 yaş üstü bir kadın asla “Hamileyimvirgul 35 yaŞ üstü kadınlar.. . evlenmemiz gerekiyor” demez. Yaşlarıi ilerledikçe son bilenin siz olma şansınız artar.

35 yaş üstü bir kadın asla “Beni kullanıyorsun” demez. O sizi kullanıyordur.

35 yaş üstü hatunlar duruma el koyar. Onlar sizi arar. Genç kızlar telefon başında sonsuza kadar olmasa bile -bir hayli- bekler.

35 yaş üstü kadınlar güzel yemek yapar. 20-25 yaş arasının tek bildiği pizzacının telefonudur.

35 yaş üstündeki kadının bütün kız arkadaşlarıyla tanışırsınız. Genç kızlar -kıskançlıklarından- sizi kız arkadaşlarıyla tanıştırmazlar.

35 yaş üzerindeki kadınların hepsi medyumdur. Onları aldattığınızı saklamanız gerekmez zaten biliyor olurlar.

35 yaş üzerindeki kadınların -yılların birikimiyle oluşmuş- muazzam bir gecelikvirgul 35 yaŞ üstü kadınlar.. . ipek dantel kreasyonlar koleksiyonu vardır. Işık oyunları konusunda ayrıca uzmandırlar.

35 yaş üzeri kadınlar “Kegel”i de “Hegel”i de bilirvirgul 35 yaŞ üstü kadınlar.. . ikisini karıştırmaz.

35 yaş üzeri bir kadın sizinle köfteciye seve seve gelir. Hatta piyazını soğanlı ister. 30 yaş altı üzerinin köfte kokacağını düşünür.

35 yaş üzeri kadının üzerinde bir asalet vardırvirgul 35 yaŞ üstü kadınlar.. . bir gece yarısı sokağın ortasında sizinle kim daha fazla bağıracak yarışması yapmaz.

35 yaş üzeri kadınlar tecrübelidir. Bir büyük rakı içtikten sonra ayağa kalkacak halde olamayacağınızı bilirler. Gençlerin bu gerçeği anlamaları biraz daha uzun sürer.

35 yaş üzeri kadınlar için eninizvirgul 35 yaŞ üstü kadınlar.. . boyunuz ve kilonuz çok önemli değildir.

35 yaş üzeri kadınların anne babasıyla balkonda bir aperitif almak mecburiyetinde olmazsınız.

Venokta 35 yaŞ üstü kadınlar.. .. 35 yaş üzeri hiç bir kadin sizi “gençliğinin en güzel yıllarını çalmakla” suçlayamazvirgul 35 yaŞ üstü kadınlar.. . büyük olasılıkla biri sizden evvel davranmiştır.


İlgili yazılar:

 1. €rkékLérin Kadınlar hakkında bilméLéri gérékén 10 şéy.. .
 2. 30′undan sonra evlenmek…
 3. Evli Kadınlar mı Daha Mutlu Bekarlar mı?
 4. Haydi Kadınlar İnternete!
 5. Kadınlar Neden Ayakkabı Sever?
 6. böyle kadınlar
 7. kadınlar için atkı modelleri
 8. DÜNYA KADINLAR GÜNÜNÜZ KUTLU OLSUN
 9. Hayatı roman olamamış kadınlar -Aliye
 10. Çantalar ve çantalara ilham veren kadınlar!
 11. Yazlık örgü bikini üstü modeli
 12. atkı ve bere örmek isteyen kadınlar için muhteşem modeller
 13. Kilolu kadınlar nasıl giyinmeli?
 14. V68 ‘in yeni sayısında " yaşlı ama çekici" kadınlar…
 • Paylaş:
 • Facebook
 • Twitter
 • Delicious
 • Digg

Yorum yap

— gerekli *

— gerekli *