Moda Treni'-' Collezione’den mağaza atağı '-'

Alışveriş — 17 December 2011 00:09


Collezione açılmaya, büyümeye, istihdam yaratmaya devam ediyor. 2009 Mart ayından itibaren 14 mağaza açan Collezione, 7 mağaza daha açmayı planlıyor.

Collezione mağaza 1 Collezione’den mağaza atağı

Hazır-giyim sektörünün lider markalarından Collezione, Anadolu’ya açılmaya devam ediyor.

Collezione mağaza 2 Collezione’den mağaza atağı

Şu an yurt içi 112 mağaza, 12 franchise, 108 corner noktası bulunan Collezione, yurtdışında ise 12 franchise, 20 corner noktasıyla Türkiye’nin hazır giyim perakendeciliği alanında faaliyet gösteren en büyük markalarından biri haline gelmiş bulunuyor.

Collezione mağaza 3 Collezione’den mağaza atağı

2009 Mart ayından itibaren hızlı bir şekilde mağaza açmaya başlayan Collezione’nin, Gaziantep, Tekirdağ, Adana, İzmit, K.Maraş, Antalya, Adapazarı, Adıyaman, Bolu şehirlerinde mağazaları bulunuyor.

Collezione mağaza 4 Collezione’den mağaza atağı

Ekim ayının sonuna kadar Düzce, Edirne, Erzurum, Afyon, İnegöl, Elazığ ve Gölcük şehirlerinde, yeni konsept mağazalarını müşterilerinin hizmetine sunmaya hazırlanan Collezione, görsel mağazacılık alanındaki dünya trendlerini özümseyerek, daha yalın bir çizgi ile karşımıza çıkıyor.

Collezione mağaza 5 Collezione’den mağaza atağı

Collezione Irak’a gidiyor

Collezione, yurtdışı mağaza açılışlarına devam ediyor. Kuzey Irak’ın başkenti Erbil’de açılacak Majidi Mall AVM’deki ilk mağazasını 29 Ekim tarihinde açıyor.

Collezione mağaza 6 Collezione’den mağaza atağı

Açılacak yeni mağazada, çeşitli fırsat ve kampanyalar, Collezione müşterilerinin beğenisine sunulacak.

Collezione mağaza 7 Collezione’den mağaza atağı

Collezione, Irak’ta açacağı yeni konsept mağazasıyla, giriş, kabinlerini ve aksesuar alanlarını genişleterek, daha keyifli alışveriş alanları yaratıyor. Müşterilerine müthiş bir deneyimi yaşatmayı hedefleyen Collezione, Erbil’de alışveriş alışkanlıklarını değiştirecek.

Collezione mağaza 8 Collezione’den mağaza atağı

Kuzey Irak Özerk Hükümeti’nin 2 milyon nüfuslu başkenti Erbil’in şehir merkezine 7km. uzaklıkta kurulan Majidi Mall 50.000 metrekare alan üzerine kurulu olup, toplamda üç kat üzerinde 25.000 metrekare kiralanabilir alana sahip.

Collezione mağaza 9 Collezione’den mağaza atağı

29 Ekim Perşembe günü Kuzey Irak Özerk Yönetimi Başbakanı Mesud Barzani tarafından açılışı yapılacak alışveriş merkezinde hipermarket ve hizmet, hazır giyim, fast-food ve eğlence sektörlerinden önemli markalar yer alacak.

Collezione mağaza 10 Collezione’den mağaza atağı

Collezione moda severleri fast-fresh-fashion ( hızlı-taze-moda)felsefesi ve fair price (adil fiyat) anlayışıyla buluşturmaya devam ediyor. Collezione mağazalarında son moda ürünler uygun ödeme seçenekleri ile sizleri bekliyor.

Collezione’ye gelin, alışverişleriniz keyfe dönüşsün.

Etiketler: 12 franchise, Collezione, collezione giyim, collezione katalog, Collezione koleksiyonu, Collezione mağazaları, Collezione modası, fast-fresh-fashion, fırsat, Hazır giyim, kampanya

collezione kış ürünleri› collezione elazığ› elazığ collezione› mağaza› collezione ürünleri kış› collezione görsel› collezion kış ürünleri› elazığ giyim mağazaları› collezione kışlık ürünler› gaziantep collezion› collezione franchise› collezione görsel mağazacılık› collezione kışlık ürünleri› collezione mağaza görselleri› kolezyon magazasi k maraş››


İlgili yazılar:

 1. Collezione’dan kampanyanı seç
 2. Collezione İndirim Günleri
 3. Collezione-den 1 Alana 1 Bedava Kampanyası
 4. Collezione-de moda her bedende
 5. Collezione 2009 Giyim
 6. Collezione 2009 Kreasyonu
 7. Collezione-den doya doya alışveriş
 8. Intersport’tan sonbaharda 5 yeni mağaza
 9. Collezione 2011 yaz sezonu etek modelleri
 10. Ağustos’ta son fırsat Collezione’den Yüzde Yetmiş’e varan indirim
 11. Collezione ’LÖSEV İyilikler Çarşısı’nda…
 12. Broderi Narin’den, “yıl boyu indirim” için outlet mağaza
 13. Collezione İlkbahar Bayan Koleksiyonu – Collezione 2010 İlkbahar Bayan Modelleri – Collezione 2010 İlkbahar Bayan Modası
 14. Next Mağazaları
 • Paylaş:
 • Facebook
 • Twitter
 • Delicious
 • Digg

Yorum yap

— gerekli *

— gerekli *