Moda Treni'-' Doğru Elbise Seçimi '-'

Moda Hakkında Herşey — 20 December 2011 01:27


Doğru elbiseyi bularak harikalar yaratabilirsiniz. Her vücut tipine göre en doğru elbise seçimi yapabilmeniz için tüyolar…
– Doğru Elbise Seçimi
Boyunuz istediğiniz kadar uzun değilsesmilev Doğru Elbise Seçimi tek renk ve düz kesimli elbiselerle daha uzun ve ince görünebilirsiniz. Bileklere kadar uzanan elbiseler yerine dizin hemen üstünde biten elbiseler doğru tercih olacaktır.
Fazla kilolarınız olduğunu düşünüyorsanız dar elbiseler yerine uçuşan kumaşlardan elbiseler daha ince görünmenizi sağlayacaktır. Tek renkli elbiseler daha ince ve zarif görünmenizi sağlar.
Basen bölgeniz genişse etek bölümünde dökümlü kumaşlar kullanılmış elbiseleri tercih edin. Balon etekli elbiseleri dolabınızdan uzaklaştırmanızda fayda var. Bu elbiseler olduğunuzdan daha geniş görünmenize neden olabilir.
Beliniz istediğiniz incelikte değilse düz kesimli elbiseler giyebilirsiniz. Düz ve tek renk bir elbise giymişseniz ilgiyi belinizden uzaklaştırmak için aksesuarlar kullanın. Sezonun modası olsa da korse kemerler kullanmamanızda fayda var.
Göğüsleriniz büyükse önce şanslı kesimden olduğunuzu düşünün. Birçok kadın göğüslerini büyütmek için estetik operasyon yaptırıyor. Siz yine de göğüslerinizi daha küçük göstermek istiyorsanız yaka kısmı fiyonklu ve büzgülü elbiseleri tercih etmeyin. V yaka dekolte istediğiniz görünümü sağlayacaktır.
Küçük göğüslerinizi daha büyük göstermek istiyorsanız elbisenizin göğüs ve yaka bölümünde fırfır ve fiyonk kullanabilirsiniz. İri taşlı kolyeler de aynı etkiyi gösterecektir.
Omuz dekoltesi kullanmayı seviyorsanız en güzel görünüm için omuz tipinize uygun tercihler yapmalısınız. Geniş omuzlar için straplessmilev Doğru Elbise Seçimi kare omuzlar için asimetriksmilev Doğru Elbise Seçimi yuvarlak omuzlar için ince askılı kıyafetler uygundur.
Vücudunuzu tanıyıpsmilev Doğru Elbise Seçimi doğru seçimler yaptığınızda en güzel elbise sizin olacaktır.
Alıntı.


İlgili yazılar:

 1. Doğru Gelinliği Seçmenin Özel Püf Noktaları, vücudunuzun biçimine göre doğru gelinlik seçimi, doğru gelinlik seçimi, doğru gelinlik nasıl seçilir
 2. Doğru Sütyen Seçimi
 3. Davetler İçin Elbise Seçimi,Dugun Davetine Uygun Kiyafet Secimi
 4. DOĞRU PANTOLON SEÇİMİ ( JEAN)
 5. Doğru kıyafet seçimi . .
 6. Dogru Giyinme Yöntemleri
 7. Düğün Mekanına Uygun Elbise Seçimi
 8. Acaba Doğru mu Giyiniyorsunuz ?
 9. kısa boylular ve şişman bayanlar için dogru giyinme rehberi
 10. Doğru perde seçimi nasıl yapılır?
 11. Genç Kız Elbise Modelleri.
 12. 2012 Bayan Elbise Önerisi
 13. sonbaharlık elbiseler, sonbahara özel elbiseler, elbise çeşitleri, sonbahar elbiseleri, elbise resimleri
 14. Doğru Ayakkabı Seçimi!
 • Paylaş:
 • Facebook
 • Twitter
 • Delicious
 • Digg

Yorum yap

— gerekli *

— gerekli *