Moda Treni'-' Tchibo-dan minik misafiriniz için Hoşgeldin bebek '-'

Alışveriş — 17 December 2011 00:07


Tchibo, 5 Ağustos’ta başlayacak “Hoşgeldin Bebek” teması ile bebek bekleyen ve yeni bebek sahibi olan ailelerin tüm ihtiyaçlarını karşılayacak mükemmel bir koleksiyon sunuyor.

tchibo dan minik misafiriniz icin hosgeldin bebek 1 Tchibo dan minik misafiriniz için Hoşgeldin bebek

Tchibo’nun anne adaylarına ve bebeklerine sunacağı kaliteli ürün seçenekleri ile ailenizin yeni üyesi için gerekli hazırlıkları tamamlayabileceksiniz. Hamile bayanlar için özel üretilmiş pantolonlar, iç çamaşırları, pijama takımı, emzirme sütyeni anne adaylarına mükemmel giyim konforu sunarken, bebeklerin hassas ciltlerine zarar vermeyecek, yumuşacık ve rengarenk bebek kıyafetleri, uyku tulumu ve önlükler ailenizin minik üyesini rahat ettirecek. Fonksiyonel tema ürünlerinden bez değiştirme çantasını ve renkli bardakları ise bebeğinizle dışarı çıkarken yanınızdan ayırmayacaksınız.

tchibo dan minik misafiriniz icin hosgeldin bebek 2 Tchibo dan minik misafiriniz için Hoşgeldin bebek

“Hoşgeldin Bebek” teması, bebek odası için şık ve kaliteli dekorasyon ürünleriyle de dikkat çekecek. Hem kız hem de erkek bebeklerin odalarına uyum sağlayacak nevresim takımı, yorgan seti ve birbirinden şirin oyuncaklar bebeklerin odalarını süsleyecek.

tchibo dan minik misafiriniz icin hosgeldin bebek 3 Tchibo dan minik misafiriniz için Hoşgeldin bebek

Yeni anneler ve anne adayları; Tchibo’nun “Hoşgeldin Bebek” temasının ürünleri sayesinde ailenizin yeni üyesi için bütün hazırlıklarınızı kolayca tamamlayabilir, kendinizi ve bebeğinizi şık ve kaliteli Tchibo ürünleri ile mutlu edebilirsiniz. Anneler ve bebekleri için özenle oluşturulmuş bu koleksiyonu görmek isteyen herkesi 5 Ağustos’ta Tchibo satış noktalarına veya Tchibo.com.tr internet adresine bekliyoruz.

tchibo dan minik misafiriniz icin hosgeldin bebek 4 Tchibo dan minik misafiriniz için Hoşgeldin bebek

Etiketler: anne adayları, Bardak, bebek sahibi, bez değiştirme, çanta, Dekorasyon, emzirme sütyeni, hassas cilt, iç çamaşırları, kalite, minik misafir, nevresim takımı, oyuncak, pantolonlar, pijama takımı, Tchibo, ürün

thchibo› tchibo bebek ürünleri› hoşgeldin bebek› bebek hazırlıkları› tchibo çocuk giyim› Tchibo ayakkabı çantası› emzirme sütyeni› bebek uyku tulumu› thchibo tr› tchibo bebek termal tulumu› tchi̇bo termal tulummm› şirin bebek nevresimleri› kış yaz çocuk yorganı› hosgeldin bebek hazirliklari› hoşgeldin 2012››


İlgili yazılar:

 1. Tchibo’nun yeni teması
 2. Tchibo-dan sağlıklı yaşam için antrenman saati
 3. Tchibo ile Afrika Kıtası-na yolculuk
 4. Tchibo.com.tr-de fırsat kampanyaları devam ediyor
 5. Hoşgeldin Kız Bebek Takımı Yapılışı,Model Anlatımı
 6. Çok şirin bebek patikleri
 7. Tchibo.com.tr tema ürünlerinin satışına başladı..
 8. İlk 6 ayda emzirme bebekte hayati önem taşıyor
 9. Annenize Sevginizi Anlatmanın Yolu Tchibo Mağazalarından Geçiyor
 10. Tchibo’dan şık aksesuarlar
 11. Şirin mi Şirin Bebek Patikleri
 12. Hoşgeldin Erkek Bebek Takımı Yapılışı ,Model Anlatımı
 13. Tchibo ile “Herşey Yerli Yerinde”
 14. Artan iplerden bebek tulumu
 • Paylaş:
 • Facebook
 • Twitter
 • Delicious
 • Digg

Yorum yap

— gerekli *

— gerekli *