Moda Treni'-' VİPDÜKKAN-DAN ÖZEL KAMPANYALAR İÇİN ÖZEL TANITIMLAR '-'

Alışveriş — 17 December 2011 00:28


CEMİYET HAYATININ RENKLİ İSMİ MUHARREM TOPLUSOY, VİPDÜKKAN’IN KAMPANYASI İÇİN POZ VERDİ!

Türkiye’deki en geniş ürün ağından birine sahip olan

vipdükkan.com, üyelerine seçkin markaların yeni kampanyalarını sunuyor. Vipdükkan Türkiye’de bir ilke imza atarak özel kampanyaları için yaratıcı bir tanıtım çalışması yaptı. Vipdükkan kurucu ortaklarından Muharrem Toplusoy’un yer aldığı tanıtımın çekimleri ünlü fotoğraf sanatçısı Zeynel Abidin Ağgül tarafından gerçekleştirildi.

Türkiye’nin en seçkin markalarının yer aldığı özel alışveriş kulübü vipdukkan.com, kulüp üyelerine avantajlar yaratmaya devam ediyor. Vipdükkan, kampanyaların tanıtımları için de yaratıcı çalışmalar yapıyor. Hafta sonundan itibaren uygulanacak kampanyaların tanıtım çekimlerinde Vipdükkan kurucu ortaklarından, cemiyet hayatının renkli ismi Muharrem Toplusoy yer aldı.

Yeni kampanyaların fotoğrafları, Türkiye’nin önde gelen fotoğraf sanatçılarından Zeynel Abidin Ağgül imzası taşıyor. Ülkemizde birçok ünlüyü fotoğraflayan, imaj ve tanıtım çekimleri yapan sanatçı, Muharrem Toplusoy’un yanı sıra Amerikalı ve Türk mankenlerle de çalıştı. Zeynel Abidin Ağgül, Vipdükkan için yaptığı çalışmanın çok keyifli geçtiğini belirterek, zaman zaman üyelerin karşısına özel ve farklı sürprizlerle çıkacağını söyledi.

  • Paylaş:
  • Facebook
  • Twitter
  • Delicious
  • Digg

Yorum yap

— gerekli *

— gerekli *