Moda Treni'-' Yaratıcı ev süslemeleri için tüyolar '-'

Uncategorized — 12 November 2011 10:02


 Yaratıcı ev süslemeleri için tüyolar

Pullar, boncuklar, kurdeleler… Bu unsurlarla, yastıklarınızı süsleyebilir, çerçevelerinizi renklendirebilirsiniz. İşte boncukları kurdeleleri ve pulları kullanarak eviniz için yaratıcı süslemek yapma tüyoları…

Mumluklar

Çerçevelerinizi ya da cam mumluklarınızı, kurdeleler ve boncuklarla süsleyebilirsiniz. Bir mumluk üzerine yapıştırıcı sürün. Sonra dilediğiniz renkteki kurdeleyi tek kat olarak mumluğun etrafına sarın.

Diğer yanda renkli boncukları iplere dizip uç kısımlarına iri pullar ekledikten sonra düğümleyin. Bu boncuk dizilerini mumluğunuza sardığınız kurdelelere yapıştırın.

Zarif peçetelikler

Peçete halkalarını boncuklarla bezeyebilirsiniz. Bunun için gereken malzemelerse, metal peçete halkaları, boncuklar ve misina.

Uygulamaya, misinayı aldığınız peçete halkalarına uygun ölçüde keserek başlayın. Sonra boncukları dizdiğiniz misinayı peçete halkasının etrafından dolayın ve ucunu düğümleyin. Aynı işlemi her sıra için tekrarlayın.

Pullu yastıklar

Yastıklarınızı yenilemek için, yüzlerini değiştirmenize hiç gerek yok. Öncelikle yastıklarınıza uygun renkte pullar alın.

İnceltilmiş bir sabun yardımıyla yastığınızın üzerine istediğiniz bir motifi çizin ve pulları uygun yerlere yerleştirip dikin. Yeni yastıklarınızın evinize kattığı ışıltı hem sizin hem de konuklarınızın gözlerini kamaştıracak.

boncuk süslemesi, boncuklar, cam mumlukları süslemek, çerçeveleri renklendirmek, kurdele süslemesi, kurdeleler, mumluklar, peçetelikler, pullar, pullu yastıklar, renkli boncuklar, süsleme yapma tüyoları, yaratıcı ev süslemeleri, yastık süslemesi, zarif peçetelikler


İlgili yazılar:

 1. ev için yaratıcı öneriler
 2. Peçete Süslemeleri
 3. Perdeler İçin Kelebek Süs Yapımı..
 4. Kolay bileklik modelleri
 5. elindeki boncukları değerlendirmek isteyenlere
 6. Bebekler İçin Örgü Babet Patik Modelleri
 7. Renkli ve Pratik Bir Fikir
 8. Ahşap Boyama Peçete Tekniği Yapımı-resimli
 9. Boncuktan kalp yapmaya ne dersiniz?
 10. nazar boncuklari
 11. Yaratıcı Askılar!
 12. Kendi tasarımlarınız için rengarenk boncuklar
 13. Renkli kurdelelerden şık perde yapın
 14. Altın misali şişeler…
 • Paylaş:
 • Facebook
 • Twitter
 • Delicious
 • Digg

Yorum yap

— gerekli *

— gerekli *